Prečo je výhodné mať Laugaricio kartu

  • Získavate lepší prehľad o zľavách, ktoré zaujímajú práve Vás
  • Posielame Vám práve tie ponuky, ktoré Vás skutočne zaujímajú
  • Nakupujete ešte výhodnejšie 
  • Súťažíte o množstvo zaujímavých cien
  • Využívate výhody VIP členstva na našich eventoch
  • Benefity Laugaricio karty sa vzťahujú aj na náš región. Každý člen spolu s jeho blízkymi využíva výhody aj u externých partnerov nášho centra
  • Neplatíte žiadne poplatky
  • Medzi ponúkanými výhodami si každý nájde tú svoju

 Stať sa členom ZDARMA
Získavate lepší prehľad o zľavách, ktoré zaujímajú práve Vás

Informácie o zľavách v jednotlivých predajniach dostanete naraz. Nemusíte sledovať každú predajňu zvlášť a zisťovať, akú zľavu momentálne ponúka. Stačí si prečítať náš newsletter a máte kompletný prehľad o zľavách v centre, ktoré sú najvýhodnejšie práve pre držiteľov Laugaricio karty.

Posielame Vám práve tie ponuky, ktoré Vás skutočne zaujímajú

Pokiaľ si priamo vo svojom profile vyberiete oblasti, ktoré máte radi, prispôsobíme Vám newsletter na mieru a budete dostávať informácie iba o tých zľavách, ktoré sú pre Vás zaujímavé. Pokiaľ Vás zaujíma šport, máte domáceho miláčika a radi k nám chodíte na kávu, práve o novinkách a špeciálnych akciách v tejto oblasti Vás budeme informovať. Nechceme Vás spamovať informáciami, ktoré Vás nezaujímajú.

Nakupujete ešte výhodnejšie

Naše predajne a externí partneri pripravujú pre členov klubu neustále nové zľavy, špeciálne akcie a ponúkajú rôzne benefity. Iba s Laugaricio kartou nakúpite najvýhodnejšie na rôznych miestach iba s jednou kartou v peňaženke.

Súťažíte o množstvo zaujímavých cien

Pravidelne súťažíme o zaujímavé ceny. Čím častejšie u nás nakúpite, tým väčšia je Vaša šanca na výhru. Čím väčšia je celková hodnota všetkých Vašich nahraných bločkov v aktuálnej súťaži, tým Vaša šanca na výhru rastie.

Prehľad aktuálnych cien je vždy na webe klubu alebo na prezentačných materiáloch v centre. Stačí ak ste členom klubu, nakúpite v ktorejkoľvek predajni centra alebo u niektorého z aktuálne zapojených externých partnerov a správne nahráte svoj bloček v sekcií Nahraj bloček tu na webe klubu alebo v klubovom automate priamo v centre a ste v hre o množstvo lákavých cien.

Prehľad cien


Využívate výhody VIP členstva na našich eventoch

Sme radi, že navštevujete naše centrum kvôli zábave. Snažíme sa pre Vás pripravovať eventy, ktoré Vás zabavia a spríjemnia Vám deň. Ak sa chcete nechať rozmaznávať a užívať si VIP starostlivosť aj na našich eventoch, Laugaricio karta je pre Vás vstupenkou k VIP výhodám na eventoch. Či už to bude pohár vína, špeciálne miesto na koncerte alebo drobná pozornosť, ktorú si vezmete domov, veríme, že Vás poteší. Stačí, aby ste na každom evente našli zónu s označením Laugaricio karta a ostatné už môžete nechať na nás.

Benefity Laugaricio karty sa vzťahujú aj na náš región. Každý člen spolu s jeho blízkymi využíva výhody aj u externých partnerov nášho centra

Nielen u nás v centre, ale aj v našom regióne môžete využívať so svojimi blízkymi výhody našej karty. Snažíme sa spolupracovať s tými, ktorých veľmi dobre poznáte a sme len radi, že aj prostredníctvom nás Vám vieme ponúknuť zážitky za ceny, ktoré sa oplatia najviac.

Neplatíte žiadne poplatky

Členom nášho klubu môže byť každý. Členstvo je pre všetkých zdarma. Stačí splniť podmienku, vek minimálne 16 rokov.

Medzi ponúkanými výhodami si každý nájde tú svoju

Chceli by sme vedieť, čo Vás zaujíma. Preto sa pýtame aj na Vaše preferencie. Každý z nás je jedinečný a my chceme urobiť všetko preto, aby bol každému poskytnutý skutočne individuálny prístup. Vy ste tu preto, aby ste povedali, či sa nám to darí. Záleží nám na Vašom názore. Tešíme sa na Vás!

Pravidlá klubu

Náš web používa súbory cookie, pomocou ktorých Vám poskytujeme lepšie služby. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Zaujíma ma viac ROZUMIEM